KiedyMsza.PL - o projekcie

Stworzyłem tę stronę z myślą o wygodzie tych, którzy czasami szukają mszy św. w innym kościele, bo są na wakacjach, lub w innym miejscu niż zazwyczaj. Z zawodu jestem informatykiem, tworzę nowoczesne witryny www, zatem zadanie było dla mnie dość proste. Strona sprawdza, skąd się wchodzi (najlepiej przeglądać ze smartphona) i szuka mszy św. w kościołach w okolicy 10km.

Wspólnie stwórzymy dokładne narzędzie

Ponieważ lokalizacje oraz terminy mszy św. zostały pozyskane z publicznych rejestrów archidiecezji, nie zawsze dysponowałem dokładnymi danymi. Zatem gorąca prośba - poszukaj kościoła, do którego zwykle chodzisz, zrób zdjęcie, zweryfikuj dane, sprawdź na mapie i zaktualizuj. Z góry dziękuję!


Piotr Podstawski

Referencje

Obejrzyj film: intencje powstania strony, instrukcja ...

Wsparcie

Projekt jest NON-PROFIT. Stworzyłem go w ramach wolnego czasu z myślą o sobie i swoich znajomych. Jednak rosnąca popularność sprawia, iż za serwery, które utrzymują stronę, płacę z własnych funduszy. Od pewnego czasu mogą pojawić się reklamy - myślałem, że dzięki temu uda mi się zapłacić za serwery, ale nie wystarcza. Jeżeli chciał(a)byś wesprzeć projekt drobnym datkiem, to będę zobowiązany.

Dotychczasowi darczyńcy:

JG
20 zł
11-09-2017
PD
5 zł
12-08-2017
MP
5 zł
10-08-2017
AK
5 zł
10-08-2017
DG
5 zł
09-08-2017

Zespół

Poniżej znajdziesz czołową dwudziestkę osób, które wspierają projekt poprzez dostarczanie zdjęć oraz weryfikowanie danych:
WNPPKBMRWPPPDSPPMEJTSWNPMBCKSBPANPAABWG